Přístrojové ošetření

Nově v našem salonu můžete absolvovat přístrojové ošetření!

Jedná se o 1,5 hodinové ošetření multifunkčním estetickým přístrojem AntiAge Oxygen Professional Max Performance.

Ošetření začíná hloubkovým čištěním pleti pomocí VODNÍ DERMABRAZE – aplikační hlavice nasaje pokožku a hrana aplikátoru odstraní z povrchu nečistoty, černé tečky a nevzhledné bílé čepičky. Nepříjemnému ručnímu vymačkávání, které způsobí výrazně zarudnutí a podráždění pleti je definitivní konec!

Pokračujeme sterilizací vyčištěné pleti a zneškodněním všech bakterií na pokožce pomocí PLASMOVÉHO TOKU – Plasmový výboj vzniká mezi keramickým aplikátorem hlavice a pletí. Při výboji jsou využity atomy kyslíku obsažené ve vzduchu. Přiblížením aplikátoru k pleti dochází k plasmovému výboji, který sterilizuje pleť a nekompromisně zlikviduje veškeré bakterie na jejím povrchu.

Následuje nanesení pro Vaši pleť vhodné aktivní ampulky pomocí NANO HYDRATAČNÍ HLAVICE – atomizér, který štěpí molekuly roztoku na velikost nanočástic. Atomizér promění hydratační přípravek na ionizovanou nano mlhu. Nově vzniklé částečky kapaliny mají menší velikost než samotný kožní pór. Hydratační přípravek tak snadno pronikne přes horní vrstvu pleti.

Nanesenou ampulku zapracujeme do pleti ELEKTROFORÉZOU PRO NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPII – Aplikační hlavice s neinvazivní mezoterapií penetruje kosmetické roztoky pomocí působení mikroproudu přes povrch pleti hluboko do kožních vrstev. Nahrazuje dřívější invazivní a bolestivou metodu mikrojehličkování.

Nastává liftingová fáze, pro kterou použijeme hlavici RADIOFREKVENCE -Radiofrekvence patří v oblasti estetiky mezi nejúčinnější metodu neinvazivního liftingu pleti. Aplikační hlavice přenáší do pleti radiofrekvenční vlny ve specifické frekvenci. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Přispívá k přirozené tvorbě vlastního kolagenu.

Po radiofrekvenci následuje (volitelná) masáž obličeje a poté i maska.

Nakonec pleť zklidníme a před odchodem klientky uzavřeme póry pomocí CHLADOVÉ HLAVICE –Pleť se během několika minut dostane do normální teploty. Zklidňující účinek a stažení kožních pórů.

Cena ošetření je od 2 000,-