Novinky

Kyselina Hyaluronová – Intelligent HA

 

18.3.2024

Milé dámy,

jsme rády, že v našem salonu můžete zakoupit širokospektrální kyselinu hyaluronovou Intelligent HA značky Ma Vie Element.

Unikátní kombinace čisté širokospektrální kyseliny hyaluronové obohacené o liposomální vitamín C, která zajišťuje rovnoměrné uvolňování pro optimální výsledky a maximální synergický efekt.

Každá kapsle Intelligent HA obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové a 30 mg vitamínu C ve speciální liposomální formě.

Doplněk stravy Intelligent HA je vytvořen s důrazem na kvalitu, čistotu a jedinečnost. Využíváme prvotřídní suroviny a vysokou kvalitu výrobních procesů, které vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků.

Doplněk stravy Intelligent HA je ideální volbou pro:

 • Osoby ve věku 25+
 • Sportovce a aktivní lidi
 • Diabetiky a všechny zájemce o kloubní výživu – bez přidaných aditiv
 • Osoby s intolerancí na lepek a laktózu
 • Osoby před či po lékařském zákroku nebo po úrazu
 • Vegany a vegetariány

Doplňování nutriční kyseliny hyaluronové může být prospěšné pro každého, kdo se snaží bojovat proti předčasnému stárnutí a opotřebení těla.

Více se dozvíte na: oficiálních stránkách Ma Vie Element

CO₂ Karboxyterapie

12.3.2024

Milé dámy,

rády bychom Vám představili nové ošetření, které můžete absolvovat v našem salonu. Jedná se o Karboxyterapii! V roce 2022 vznikla korejská značka kosmetiky RIBESKIN a přišla na trh s patentovanou metodou CO₂ Karboxyterapií.

CO₂ Karboxyterapie je originální neinvazivní procedura pro obličej i tělo, která integruje principy Bohrova efektu. Každý živý organismus potřebuje pro svou regeneraci dostatečné množství O₂. To stejné platí i pro buňky našeho těla. Jednou z cest jak buňkám dodat více kyslíku je právě karboxyterapií, Na pleť naneseme speciální CO₂ karboxygel, na ten aplikujeme plátýnkovou masku napuštěnou aktivními látkami. Lehkými přítlaky masky na pokožku aktivujeme proces karboxyterapie a za slyšitelného zvuku praskajících bublinek nám vstupuje CO₂ do pokožky. Tam ale nezůstává, a dál pokračuje až do cévního řečiště. V cévách se nám CO₂ přemění na O₂ a ten cestuje zpět z krevního řečiště do buněk pokožky. Tím se výrazně zvýší koncentrace O₂ v buňkách pokožky. Účinnost O₂ v buňkách můžeme okamžitě pozorovat na:

 • zlepšení elasticity pleti
 • stažení pórů
 • projasnění pleti
 • splasknutí otoků…

Metodu CO₂ Karboxyterapie lze aplikovat na obličej i ale na problémové partie těla.

Ošetření trvá přibližně 90 min. Cena ošetření je 1 500 Kč.

Přejeme Vám Krásné Vánoce!

Všem našim klientkám i klientům přejeme krásné Vánoce! Poklidné prožití vánočních svátků a Všechno nejlepší do nového roku.

Děkujeme Vám za společně prožitý rok 2023 a budeme se na Vás těšit v roce 2024!!

Vaše Katka a Míša ♥

Dárkový poukaz!

Dárkový poukaz k nám do salónu potěší každého obdarovaného! Lze jej vystavit na libovolnou částku i proceduru kterou nabízíme.

Poukaz je i ideálním dárkem na poslední chvíli. Pokud se pro něj již nestihnete zastavit u nás, rády vám jej zašleme elektronicky.

Vánoční sety Gernetic

Cenově výhodné vánoční sety Gernetic vypadají krásně a pod stromečkem jistě potěší každou ženu!

K dostání v našem salonu.

Beauty day 21.10.2023

Srdečně Vás zveme na setkání na téma Jak si udržet krásnou pleť i bez plastických operací?, které se uskuteční v sobotu 21.10.2023 v našem salonu Studio proměn KK.

Na co se můžete těšit?

 • Nejdříve pleť rozcvičíme pomocí obličejové jógy odborným  školitelem bude paní Ivana Gothová 
 • Následuje předvedení nového přístroje Beauty relax zde nám přístroj představí kolegyňka Míša Horešovská 

          Následovat bude krátká přestávka, abychom se posilnili a doplnili tekutiny do druhé  části. 

 • Představíme Inteligentní kyselinu hyaluronovou (nejlepší výrobek  v současné době na trhu) přednese paní Markéta Kovandová 
 • Zkrášlíme se novou francouzskou dekorativní kosmetikou 1944 odborný výklad i ukázku líčení opět předvede paní Markéta Kovandová

A pak budeme debatovat a debatovat a debatovat 🙂

Těšíme se na Vás!

Vaše Katka a Míša

Něco se chystá!

4.9.2023

Milé dámy, začíná podzim a to je ten nejlepší čas pro hloubkové vyčistění pleti. Celé léto si naši pleť chráníme krémy s UV ochranným faktorem, a teď je ten správný čas nechat pleť dýchat. Pleť hloubkově vyčistit, projasnit, zbavit se pigmentových skvrn a pořádně ji zregenerovat.

Právě proto pro Vás chystáme velkou NOVINKU v podobě revolučního ošetření pleti. My samy jsme z toho nadšené a nemůžeme se dočkat až Vám tuto novinku odhalíme.

Vaše Katka a Míša

Máme Instagram!

16. 6. 2023

Milé dámy, náš salon můžete nově sledovat na Instagramu.

Na Instagramu se jako první dozvíte jaké novinky v salonu chystáme a připravujeme pro Vás i soutěž o dárkový poukaz na kosmetické ošetření v hodnotě 1200Kč.

Dejte nám sledování ať Vám nic neuteče. ツ

Online rezervační systém Noona!

15. 6. 2023

Milé dámy, nově náš salon naleznete i na online rezervační službě Noona.

Z pohodlí domova si můžete vybrat proceduru a termín který Vám bude vyhovovat a samy si vytvořit rezervaci.

Je to velice snadné.  Studio proměn KK na Noona

NOVINKA! Cold cream mousse

25. října 2022

      

Máme zde nový krém od firmy GERnétic! Je jím Cold cream mousse! Tento krém si olbíbí ženy se suchoukřehkou až atopickou pokožkou. Má nadýchanou texturu a velmi rychle tiší podrážděnou a zarudlou pkožku se kterou se často potýkáme hlavně v zimních měsících. Pokud je pokožka podrážděná až atopická, snižuje se její obranyschopnost vůči vnějším vlivům ale i patogenům. Je proto potřeba obnovit a posílit kožní bariéru. S tím nám právě pomůže Cold cream mousse, který kompenzuje nedostatek kožního mazu a chrání tak naší pleť. Pro více informací o Cold cream mousse klikněte sem.

Biorevitalizační peelingy

24. září 2022

Začíná nám podzim a to je ten nejlepší čas na hloubkovou revitalizaci pleti. Po létě je pleť unavená, vysušená a objevují se pigmentové skvrny. Na tyto problémy jsou ideálním řešením právě Biorevitalizační peelingy. Jedná se o inovativní ošetření využívající patentovanou technologii. Kombinací AHA kyselin a aktivních složek dochází k hloubkové obnově struktury kůže. Pro maximalizaci efektu biorevitalizačních peelingů doporučujeme peelingovou kůru, která se skládá ze tří ošetření.

V našem salonu Vám nabídneme ošetření biorevitalizačním peelingem přímo na míru, podle stavu a potřeb vaší pleti.

Beauty Day s přírodní dekorativní kosmetikou KRIPA ve Studiu Proměn KK

10. listopadu 2016

Ve středu 14. prosince 2016 se bude ve Studiu Proměn KK ve Vršovicích konat úplně první Beauty Day. V rámci tohoto dne Vás s kolegyní zdarma nalíčíme a vyzkoušíte si i regenerační zábal rukou. Pomocníkem při líčení bude zcela nová přírodní dekorativní kosmetika KRIPA, která obsahuje
až 100 % složek přírodního původu. V salonu ji nyní najdete mezi nabízenými produkty.

Na Beauty Day se prosím telefonicky přihlašte předem. Pospěšte si, kapacita je omezená! 🙂

Nová přírodní dekorativní kosmetika KRIPA

21. listopadu 2016

V salonu se nyní můžete těšit na produkty dekorativní kosmetiky KRIPA, které mají neobyčejné regenerační, hydratační a obnovující vlastnosti! KRIPA neobsahuje konzervanty, silikony, parabeny ani další zdraví škodlivé látky obsažené v běžné dekorativní kosmetice. Najdete v ní až 100 % složek přírodního původu. Více se o této kosmetice dozvíte zde a na stránkách www.kripa.cz

Zdarma si ji můžete vyzkoušet na Beauty Day, který se koná 14. prosince 2016 – viz článek níže!

Vánoční soutěž o poukaz v hodnotě 1000 Kč!

1. prosince 2016

Dárků není nikdy dost! Letos jsem pro Vás připravila vánoční soutěž o poukaz v hodnotě 1000 Kč na jakoukoliv nabízenou péči! Stačí dát v období od 1. do 14. prosince 2016 Like mým facebookovým stránkám, sdílet soutěžní příspěvek, napsat pod něj „soutěž“ a jste ve hře! 15. prosince pak vylosuji jednoho z Vás. Jméno výherce zveřejním na facebookových stránkách ještě týž den. Přeji Vám všem krásný adventní čas!

Vyhodnocení soutěže o tisícikorunový poukaz

15. prosince 2016

Vítězkou vánoční soutěže se stala paní Alena Bittnerová, tímto jí moc gratuluji! 🙂 Ostatním soutěžícím moc děkuji za účast. Věřím, že se na Vás příště také usměje štěstí!

Fotografie z Beauty Day 14. prosince 2016

28. ledna 2017

V prosinci se v salonu uskutečnil úplně první Beauty Day. Mrkněte do galerie, jak tento den probíhal. Doufám, že jste si ho všechny moc užily a cítily se spokojeně, odpočatě a sebevědomě!

P.S.: Už se můžete těšit na další, na jeho přípravách se pracuje! Budu Vás informovat. 🙂

Valentýnská akce s poukazy KRIPA

10. února 2017

Valentýnský poukaz KRIPA je tu! Vyberte si částku, na kterou jej chcete vystavit, a při jeho uplatnění se může obdarovaná nechat úplně zdarma nalíčit. Navíc i s radami a tipy, jak na líčení konkrétního obličeje. 🙂

Prosincový Beauty Day s přírodní kosmetikou KRIPA

19. října 2017

Letošní Beauty Day se bude konat ve středu 6. prosince 2017! Doražte a nechte se opět zdarma nalíčit přírodní kosmetikou značky KRIPA. Kromě líčení se můžete také těšit na veselou atmosféru a malé občerstvení. 🙂

Stačí si vybrat čas a dát mi vědět na email info@studiopromenkk.cz.

Brzy na viděnou! KK

Veselé Vánoce!

21. prosince 2017

Milé klientky, milí klienti! Ráda bych Vám všem popřála klidné a štědré Vánoce plné radosti, lásky a pohody.
A nezapomeňte, že na Štědrý den nechodí hygiena, ale Ježíšek! 🙂 Krásné svátky! KK

Beauty Day 2018

30. října 2018

Krásný den všem! Po delší době se hlásím a rovnou bych Vás ráda pozvala na letošní Beauty Day, který bude věnovaný lehkému zimnímu líčení a především novince na trhu: Epigenetickému séru. Epigenetické sérum efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, alergiemi, citlivostí, akné
či kuperózou. Jak se používá, jak přesně funguje a jaké jsou jeho výhody oproti invazivním zákrokům, se dozvíte v úterý 27. listopadu 2018 ve Studiu Proměn KK. Budu se na Vás těšit ve třech dvouhodinových blocích, které mají začátek v 10h, ve 13h a v 16h. Dejte mi prosím vědět
na email info@studiopromenkk.cz nebo na telefonní číslo 731 179 902, který čas by se Vám líbil. Potkáme se vždy ve skupinkách po třech až šesti lidech. Přeji Vám hezký den! KK

PF 2019

2. ledna 2019

Milé klientky, milí klienti, v novém roce Vám přeji jen to nejlepší! Buďte zdraví a buďte šťastní, protože na ničem jiném ve skutečnosti nezáleží. Těším se na všechna naše letošní setkání. KK