O nás

Dobrý den,

jmenuji se Kateřina Krylová a jsem ráda, že jste zavítali na mé webové stránky. Společně s Vámi se chci těšit z Vašich zkušeností, rad a nápadů. Na oplátku se Vám budu snažit zpříjemnit Váš pobyt v mém kosmetickém salónu, uvést Vás do klidu a pohody při kosmetickém ošetření a řídit se filosofií firmy GERnétic: dopřát si v jakémkoli věku výživný koktejl krásy a zdraví. Pokud tedy máte chuť a chcete vyzkoušet něco jiného, než na co jste byli doposud zvyklí, získat sebedůvěru a změnit image, pak jste zde správně a já Vás srdečně zvu na jeden z mnoha drinků.

 

Kateřina Krylová                                                                                                          

Kosmetička, vizážistka
Studio Proměn KK

 

 

 

Dobrý den,

jmenuji se Michaela Horešovská a jsem kosmetička. Od 1.4.2022 jsem dostala možnost pracovat v kosmetickém salónu Studio proměn KK spolu s jeho majitelkou Kateřinou Krylovou. Mám z toho obrovskou radost. Katčina pracovní filosofie i prostředí salónu, který vytvrořila, se plně shodují i s mým přesdvědčením o tom, jak má práce kosmetičky vypadat a doufám, že i Vy, naše klientky, budete spokojené. Pro svou práci jsem si také vybrala francouzskou přírodní značku GERnétic.

Jsem spíše introvertní a empatická duše. Ráda si s Vámi budu povídat, ale i mlčet, pokud to podpoří Vaši hlubší relaxaci. Při kosmetice jsem ráda, když si klientka odpočine, vypustí veškerý stres a nechá se opečovávat. Mou filosofíí je SLOW ošetření, tudíž nikam nespěchám a beru celý proces jako relaxační. Budu ráda, když ode mne budete odcházet s rozzářenější pletí i úsměvem. Každá žena si zaslouží najít si čas pro sebe a udělat si radost.

Milé dámy, těším se, až se potkáme!

Vaše Míša