Termosauna

Novinkou v našem salonu je TERMOSAUNA.

Ošetření v termosauně je velice příjemné. Nejprve se s Vámi dohodneme na partiích těla, na kterých byste rády zapracovaly. Nejčastěji ošetřujeme stehna, hýždě, bříško, a oblast pod zapínáním podprsenky. Následně vybrané oblasti ošetříme jemným keratolytickým roztokem (enzymatickým peelingem) a tím pokožku otevřeme a připravíme ji na lepší vstřebání dalších přípravků. Následně ruční drenážní masáží rozpoudíme lymfu v rámci celého těla. Naneseme odvodňující či zpevňující krém značky Harmony a pak už jen klientku uložíme do Termosauny.

V termosauně dochází k prohřátí celého těla, rozproudění lymfy, odvodnění problematických partií a celkové zpevnění pokožky. V termosauně si poležíte cca 30 min a teplotu upravíme tak, aby Vám to bylo příjemné.

Toto ošetření doporučejeme všem klientkám, které se rozhodnou hubnout, cvičit a jíst zdravě jako první krok pro nastartování organismu. Podstoupením minimálně 3 ošetření vždy po 14 dnech, dosáhnete nejlepšího výsledku. Tělo je aktivované a bude mnohem lépe a rychleji reagovat na cvičení a stravu.