NOVINKY

 

28. dubna 2021

Jak se budeme potkávat od května?

Dobrý den, milé klientky, po dlouhé době se můžu opět těšit na Vaši návštěvu u mě v salonu. V rámci vládních opatření však musíme dodržovat tyto podmínky (stačí splnit jednu z podmínek):

· negativní antigenní test (ne starší než 72 hodin)

· PCR test (ne starší než týden)

· očkování (minimálně 14 dnů po druhé dávce)

· prodělaná nemoc SARS-Cov.-2 (v uplynulých 90 dnech)

 

Jednorázově bude možné provést i takzvaný domácí test. Platit bude ale jen pro daný okamžik. Test provedený v práci stačí za předpokladu, že byl profesionálně odebraný. Naopak testovat se nemusí lidé, kteří jsou méně než tři měsíce po covidu-19 anebo jsou očkovaní. Musí mít ale u sebe potvrzení.

 

Už se na všechny moc těším!

Katka Krylová

 

 

1. února 2021

Pozvánka na online webinář

Srdečně Vás zvu na online webinář od GERnéticu, kde Vás šikovná vizážistka Kristy naučí nové triky a postupy v líčení. Webinář se koná ve čtvrtek 4.2.2021 od 18 do 19h. Připojíte se k němu přes odkaz https://gernetic-cz-sk.whereby.com/gernetic-111

 

A na co konkrétně se v této odpočinkové hodince můžete těšit? Kristy Vám ukáže postupy:

- jak připravit pleť na nalíčení a jak ji důkladně odlíčit,

- jak se správně líčit pod roušku,

- jak na krásné večerní líčení.

 

Mějte se zatím krásně a brzy na viděnou! KK

 

 

14. prosince 2020

Veselé Vánoce!

Milé klientky a milí klienti, přeji Vám všem krásné a klidné vánoční svátky a příjemný vstup do nového roku. Věřím, že rok 2021 bude pro nás všechny ve všech ohledech veselejší, stálejší, optimističtější, prostě lepší! Všechno se vrátí opět do starých kolejí, jen musíme být ještě chvilku trpěliví.

 

Mějte se krásně a těším se na viděnou!

 

Katka Krylová

 

 

3. listopadu 2020

Tradiční vánoční sady přípravků GERnétic jsou již v prodeji!

Pokud jste se těšili na vánoční sady GERnétic, můžete začít objednávat! Letos mám pro Vás připravené nové, mnou vymyšlené a s láskou zabalené 3 druhy sad:

1) Synchro + Vital Transfer Visage

2) Gerthérapi + Lympho

3) Nettoyant Gommant Marin + Marine Mask

 

Na detailní popis i s vyobrazením balíčků se můžete mrknout ZDE.

 

 

3. listopadu 2020

Konzultace k péči o pleť nyní online!

Jelikož se mi po vás všech moc stýská a nemůžu o Vás pečovat, rozhodla jsem se, že pokud bude z Vaší strany zájem, využijeme tuto dobu k setkání pomocí videokonference. Tu bych pro Vás připravila každou středu od 18 do 19 hod.

Pokud byste tuto konzultaci využila, dejte mi prosím vědět na email info@studiopromenkk.cz, pošlu Vám z něj přihlašovací odkaz.

 

Opatrujte se a chraňte si své zdraví.

Všechny moc moc zdravím a myslím na Vás.

 

Katka Krylová

 

 

30. října 2020

Sleva 12 % na produkty GERnétic s dopravou po Praze a okolí zdarma!

Milé klientky, i přes to, že o Vás opět nemohu pečovat v salonu, je možné si dopřát kosmetické ošetření v pohodlí Vašeho domova. Ráda s Vámi po telefonu nebo emailu zkonzultuji, jak na to! Všechny přípravky GERnétic, nyní se slevou 12 %, Vám navíc mohu po Praze a okolí osobně dovézt.

Opatrujte se. KK

 

2. října 2020

Prohřejte na podzim své tělo s koupelovou solí Sels de Bain

Pokud Vás s příchodem chladnějšího počasí trápí stres, studené končetiny, otoky, křeče nebo bolesti kloubů, doporučuji Vám vyzkoušet koupelovou sůl Sels de Bain od GERnéticu. Napusťte si teplou vanu, v malé misce s horkou vodou rozpusťte jednu dávku soli, vlijte do vany a užijte si 20 až 30 minut blahodárné relaxace. Sůl používejte 2x až 3x týdně zejména po náročných dnech.

Sels de Bain je k dostání po objednání po telefonu nebo v mém salonu.

 

Mějte krásný a barevný podzim! KK

 

 

11. července 2020

Vyzkoušejte ochranu před sluncem od GERnéticu

Víte, že se GERnétic zaměřuje také na péči o pleť při a po opalování? Pokud ne, určitě vyzkoušejte řadu krémů na opalování Melano! V nabídce je ochrana stupně 15, 30 a 50 pro nejcitlivější pokožku. Po opalování se o Vás pak postará chladicí gel s názvem Gel Après Soleil. Více se o produktech dočtete v rubrice VÍTE, ŽE....

 

Užijte si léto a v čase mezi dovolenými se s Vámi ráda uvidím! KK

 

6. května 2020

Od 12. května se na Vás opět těším!

Milé klientky a milí klienti, od 12. května se s Vámi opět ráda uvidím v salonu při ošetřeních. Vše bude probíhat za přísných hygienických podmínek, abychom se navzájem ochránili. Před každou jednotlivou návštěvou bude prostor pečlivě vydezinfikován, abyste se cítili příjemně, pohodlně a zároveň bezpečně.

 

Pokud spolu nemáme domluvený termín, neváhejte mě kontaktovat na mém telefonním čísle nebo emailu. :-)

 

Přeji Vám hezký den! KK

 

6. dubna 2020

Co a jak během nouzového stavu

Milé klientky, milí klienti, do ukončení nouzového stavu bohužel musím zrušit všechna naše domluvená ošetření. Pokud Vám dochází některé produkty pro domácí péči, zavolejte mi prosím, mohu Vám je zaslat poštou/přes kurýra nebo je bezpečným způsobem předat osobně. Na všechny přípravky GERnétic dostanete až do 5. května slevu 12 %. :-)

 

Pokud si nejste jistí, jak postupovat při domácím ošetření (zvláště pokud je Vaše pleť dlouhé hodiny schovaná pod rouškou), ZDE najdete stručný návod, jak o sebe v této době pečovat!

 

Přeji mnoho sil, ať se co nejdříve můžeme vrátit ke všem našim oblíbeným aktivitám a setkáním
s rodinou a blízkými! KK

 

2. ledna 2020

PF 2020

Milé klientky, milí klienti, v novém roce Vám přeji jen to nejlepší! Buďte zdraví a buďte šťastní, protože na ničem jiném ve skutečnosti nezáleží. Těším se na všechna naše letošní setkání. KK

 

30. října 2018

Beauty Day 2018

Krásný den všem! Po delší době se hlásím a rovnou bych Vás ráda pozvala na letošní Beauty Day, který bude věnovaný lehkému zimnímu líčení a především novince na trhu: Epigenetickému séru. Epigenetické sérum efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, alergiemi, citlivostí, akné či kuperózou. Jak se používá, jak přesně funguje a jaké jsou jeho výhody oproti invazivním zákrokům, se dozvíte v úterý 27. listopadu 2018 ve Studiu Proměn KK. Budu se na Vás těšit ve třech dvouhodinových blocích, které mají začátek v 10h, ve 13h a v 16h. Dejte mi prosím vědět na email info@studiopromenkk.cz nebo na telefonní číslo 731 179 902, který čas by se Vám líbil. Potkáme se vždy ve skupinkách po třech až šesti lidech. Přeji Vám hezký den! KK

 

21. prosince 2017

Veselé Vánoce!

Milé klientky, milí klienti! Ráda bych Vám všem popřála klidné a štědré Vánoce plné radosti, lásky a pohody.
A nezapomeňte, že na Štědrý den nechodí hygiena, ale Ježíšek! :-) Krásné svátky! KK

 

19. října 2017

Prosincový Beauty Day s přírodní kosmetikou KRIPA

Letošní Beauty Day se bude konat ve středu 6. prosince 2017! Doražte a nechte se opět zdarma nalíčit přírodní kosmetikou značky KRIPA. Kromě líčení se můžete také těšit na veselou atmosféru a malé občerstvení. :-)

Stačí si vybrat volný čas níže a dát mi vědět na email info@studiopromenkk.cz.

Brzy na viděnou! KK

 

09:00                                                             13:00     paní Havrich

09:30                                                             13:30     paní Veselá

10:00     paní Ryjačková, paní Myslilová       14:00

10:30     slečna Halina, paní Kalašová          14:30     paní Puškášová

11:00     paní Bicanová, paní Axová              15:00     paní Podlahová, paní Procházková

11:30     přestávka na oběd                           15:30

                                                                       16:00     paní Božetická

 

 

16. července 2017

Dovolená o letních prázdninách

Letošní léto jsem se rozhodla vzít si trochu více volna, a tak mě v období od 17.7. do 23.7. a od 5.8. do 27.8. 2017 nezastihnete. Budu se na Vás těšit v ostatních dnech nebo potom v září. :-)

 

10. února 2017

Valentýnská akce s poukazy KRIPA

Valentýnský poukaz KRIPA je tu! Vyberte si částku, na kterou jej chcete vystavit, a při jeho uplatnění se může obdarovaná nechat úplně zdarma nalíčit. Navíc i s radami a tipy, jak na líčení konkrétního obličeje :-) Kontaktujte mě tady.

             

 

28. ledna 2017

Fotografie z Beauty Day 14. prosince 2016

V prosinci se v salónu uskutečnil úplně první Beauty Day. Mrkněte do galerie, jak tento den probíhal. Doufám, že jste si ho všechny moc užily a cítily se spokojeně, odpočatě a sebevědomě!

P.S.: Už se můžete těšit na další, na jeho přípravách se pracuje! Budu Vás informovat. :-) 

 

15. prosince 2016 

Vyhodnocení soutěže o tisícikorunový poukaz

Vítězkou vánoční soutěže se stala paní Alena Bittnerová, tímto jí moc gratuluji! :-) Ostatním soutěžícím moc děkuji za účast. V roce 2017 se můžete těšit na další soutěže, věřím, že se na vás příště také usměje štěstí!

 

PS: Pokud ještě nevíte, co pořídíte Vaší mamince, kamarádce nebo manželce pod stromeček, poukaz v jakékoliv hodnotě může být tím pravým dárkem! :-) Kontakt na mě najdete na tomto odkazu.

 

1. prosince 2016

Vánoční soutěž o poukaz v hodnotě 1000 Kč!

Dárků není nikdy dost! Letos jsem pro Vás připravila vánoční soutěž o poukaz v hodnotě 1000 Kč na jakoukoliv nabízenou péči! Stačí dát v období od 1. do 14. prosince 2016 Like mým facebookovým stránkám, sdílet soutěžní příspěvek, napsat pod něj "soutěž" a jste ve hře! 15. prosince pak vylosuji jednoho z Vás. Jméno výherce zveřejním na facebookových stránkách ještě týž den. Přeji Vám všem krásný advent!

 

21. listopadu 2016

Nová přírodní dekorativní kosmetika KRIPA

V salónu se nyní můžete těšit na produkty dekorativní kosmetiky KRIPA, které mají neobyčejné regenerační, hydratační a obnovující vlastnosti! KRIPA neobsahuje konzervanty, silikony, parabeny ani další zdraví škodlivé látky obsažené v běžné dekorativní kosmetice. Najdete v ní až 100 % složek přírodního původu. Více se o této kosmetice dozvíte zde a na stránkách www.kripa.cz

Zdarma si ji můžete vyzkoušet na Beauty Day, který se koná 14. prosince 2016 - viz článek níže!

                                        

10. listopadu 2016

Beauty Day s přírodní dekorativní kosmetikou KRIPA ve Studiu Proměn KK

Ve středu 14. prosince 2016 se bude ve Studiu Proměn KK ve Vršovicích konat úplně první Beauty Day. V rámci tohoto dne Vás s kolegyní zdarma nalíčíme a vyzkoušíte si i regenerační zábal rukou. Pomocníkem při líčení bude zcela nová přírodní dekorativní kosmetika KRIPA, která obsahuje až 100 % složek přírodního původu. V salónu ji nyní najdete mezi nabízenými produkty.

Na Beauty Day se prosím telefonicky přihlašte předem. Pospěšte si, kapacita je omezená! :-)

 

                 

 

14. října 2016

Kolekce setů s nejoblíbenějšími přípravky GERnétic a originálním dárkem

Podzimní kolekce setů obsahuje pět nejoblíbenějších kombinací přípravků GERnétic. V každém setu najdete krém Synchro 50 ml a jeden z těchto přípravků: Immuno, Nuclea, Cytobi, Myo Myoso nebo Vasco (30 ml). Všechny jsou za výhodnou cenu a navíc ke každému z nich získáte jako dárek porcelánový čajový nebo kávový šálek s podšálkem. Akce platí do vyprodání zásob!

P.S. pokud si nejste jistá, který přípravek je pro Vás ten nejvhodnější, mrkněte sem :-)

                        

 

23. června 2016

Letní akce na všechny produkty GERnétic

V létě dostává naše pokožka nejvíce zabrat, a tak je potřeba jí věnovat dostatečnou péči. Přijďte si i Vy pro své oblíbené produkty GERnétic, celé prázdniny na ně platí sleva 10 %. Těším se na Vás :-)

 

25. dubna 2016

Přijďte si pro limitovaný výroční set ,,Jarní žehlička"

Až do vyprodání zásob si u mě můžete pořídit výroční set kosmetiky GERnétic, který nese název ,,Jarní žehlička". Zajistí Vám dokonalou obnovu pokožky, účinnou hydrataci pleti a regeneraci kůže. Set obsahuje buněčný stimulátor Mito Spécial+ (20 ml) a hydratační a liftingový koncentrát Cells Life (15 ml).

 

     

 

5. dubna 2016

Dubnová akce se zlatou alginátovou maskou a ošetření rukou zdarma

Na duben jsem si pro Vás připravila akci na ošetření se zlatou alginátovou maskou. Celý měsíc stojí ošetření obličeje jen 1.300 Kč, navíc můžete vyzkoušet ošetření rukou (také zlatou alginátovou maskou) úplně zdarma. Zastavte se :-)

 

7. března 2016

Kromě salónu na Praze 10 mě nově najdete i na Praze 4!

NOVINKA! Od 7. března 2016 mě kromě salónu ve Vršovické ulici najdete i v salónu na Praze 4, kde budu působit vždy vybrané dny v měsíci, nebo podle domluvy. Budu se na Vás těšit!

Adresa druhého salónu: Libušská 151, Praha 4-Libuš!

 

22. ledna 2016

Pozvánka na veletrh World of Beauty

Ve dnech 11. a 12. března 2016 jste srdečně zváni na výstaviště PVA EXPO v Letňanech, kde se koná kosmetický veletrh World of Beauty & Spa. U stánku GERnétic se můžete těšit na ukázky ošetření s Peel Off maskami, představení novinky Lift Crème, konzultace v péči o pleť, autogramiádu herečky a zpěvačky Zuzany Norisové a spoustu dalšího. Více informací se dozvíte na stránkách společnosti GERnétic.

                                                      

 

12. ledna 2016

Lift Crème - krém na oční okolí, rty a krk

Pokud Vás trápí vrásky a povadlá pokožka v oblasti očního okolí, rtů a krku, neváhejte se zastavit a vyzkoušejte zcela nový přípravek Lift Crème od společnosti GERnétic. Tento vysoce účinný liftingový krém navrací pokožce hebkost, pevnost a jas, eliminuje vrásky, zpevňuje kontury a přináší obličeji mladistvý vzhled.

                           

 

2. listopadu 2015 

Předvánoční akce na dárkové poukazy!

V období od 2. listopadu 2015 do 18. prosince 2015 dostanete ke každému poukazu v hodnotě 1000 Kč poukaz v hodnotě 200 Kč jako dárek. Poukazy si můžete vyzvednout osobně v mém salónu nebo Vám je mohu zaslat poštou. Stačí mě kontaktovat telefonem či emailem.

 

1. října 2015

Nová liftingová alginátová maska Peel Off Anti Age

Nyní v nabídce naleznete nový typ ošetření pleti, a to s využitím zlaté alginátové masky. Tato maska je ideální pro hloubkovou revitalizaci a regeneraci pokožky, umožňuje optimální hydrataci a urychluje pronikání aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky. Její lehce chladivý efekt vyvažuje a zklidňuje pokožku, přináší pocit osvěžení a plného komfortu.

 

1. října 2015

Nová projasňující alginátová maska Peel Off Eclaircissant

Dále v nabídce nově naleznete ošetření s využitím projasňující alginátové masky. Tento druh masky je ideální pro okamžitý efekt projasněné pleti. Aktivní látky pleť prosvětlují, vyvažují produkci kožního barviva a také mají zklidňující a hydratační účinky.


Pro zvídavé: alginát je látka získávaná z mořských řas. Má intenzivní regenerační a zvlhčující účinky, je zdrojem železa, jódu a vápníku.

 

1. října 2015

Dárkové poukazy

Pokud byste rádi obdarovali své blízké něčím, co je potěší, neváhejte se stavit v mém salónu pro dárkový poukaz. Vystavím Vám ho na částku podle Vašeho přání.

 

1. září 2015

Akce na přípravky pro ošetření pigmentových skvrn

Přijďte na ošetření přípravky Lotion Aux Acides De FleursSérum Dépigmentant od společnosti GERnétic, které Vám pomohou zbavit se pigmentových skvrn na obličeji, krku a dekoltu. Vaše pokožka bude projasněná a omlazená a vy se tak budete cítit mnohem spokojenější a sebevědomější!

Akce platí do vyprodání zásob.

    

 

1. června 2015

Ošetření povislých paží

V nabídce kosmetického ošetření nyní můžete nalézt i ošetření povislých paží. Procedura se skládá z provedení několika jednoduchých cviků, masáže a následného nanesení zpevňujících přípravků. Více informací naleznete zde.

 

1. února 2015

Placení platební kartou

Nyní v mém salónu můžete využít placení Vaší platební kartou. Příjímané typy karet jsou Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro.