Vánoční sady přípravků GERnétic 2020

 

Pokud se letos chystáte pořídit vánoční sadu přípravků GERnétic, mám pro Vás připravené nové, mnou vymyšlené a s láskou zabalené balíčky. A které krémy tento rok obsahují?

 

1) SADA SYNCHRO + VITAL TRANSFER VISAGE

Tento balíček je určen především ženám, které již přesáhly 45 let.

 

SYNCHRO je krém, který má velké množství účinků a v této sadě působí jako regenerační a zároveň ochranný krém. Je možné ho použít i v zimních měsících jako ochranu před nepřízní počasí.

Tím, že prostupuje všemi vrstvami kůže, udržuje pleť hydratovanou a zamezuje porušení ochranného filmu na kůži.

 

VITAL TRANSER VISAGE je krém, který je na trhu rok, ale díky svým vlastnostem a účinkům je, vedle Synchra, nejžádanějším krémem.

Naše pleť se po 45. roku pomalu ale jistě začíná měnit. Začíná ubývat estrogen, což se projevuje především suchostí pleti, ztrátou elasticity a objemu, povadnutím a hlubokými vráskami. Estrogen je v tomto krému dodáván v podobě fytoestrogenu, rostlinného hormonu, který má podobné účinky jako lidské hormony. Jedná se především o výtažky z červeného jetele, sóji, angeliky, chmelu a různých druhů semen.

Fytoestrogen částečně dokáže vyrovnávat pokles hormonů způsobený menopauzou a nastoluje rovnováhu mezi estrogenem a progesteronem.

Tento přípravek je navíc vhodný i pro muže. :-)

Sada obsahuje: Synchro 30 ml, Vital Transfer Visage 50 ml, krásného andělíčka a něco pro potěšení chuťových buněk.

 

Původní cena: 3100 Kč

Po slevě: 2700 Kč

 

 

 

2) SADA GERTHÉRAPI + LYMPHO

Nesmíme zapomínat ani na naše tělo, a proto jsem si pro Vás připravila sadu, která se stará nejen o správné fungování lymfy, ale navíc skvěle tělo regeneruje, pomáhá cévnímu systému a dokonale uvolní všechna bolestivá místa.

 

LYMPHO je stimulační tělové tonikum rostlinného původu, které umožňuje lepší prokrvení pokožky, harmonizuje lymfatický systém, pomáhá odstraňovat celulitidu, otoky a pocit těžkých nohou.

Dokonale uvolňuje průtok lymfy a tím i odplavování toxických látek z těla.

Je vhodný používat i jako obklad na oči, při velkých otocích.

Je vhodné jej použít před jakoukoli dlouhou cestou, ať už v letadle, vlaku či v autě.

 

GERTHÉRAPI. Tento krém je určen jednak pro aktivní lidi, kteří hodně sportují a mají zdravý životní styl, ale i pro ty, které zrovna trápí nějaké bolesti, ať už po vynaložené fyzické námaze, nebo po stránce psychické.

Tento hebký krém intenzivně podporuje lymfatickou drenáž, která umožní rychlejší odplavení nežádoucích látek ze svalů, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje stav vaskulárního systému, přináší okamžitou úlevu pro svaly a navozuje pocit intenzivní relaxace díky příjemné vůni citronové trávy v kombinaci s ravensarou a olejem z makadamových a hroznových zrníček.

Díky aktivním látkám je krém zdrojem mnoha výživných látek, které umožní pokožce intenzivní výživu a regeneraci.

Sada obsahuje: Gerthérapi 150 ml, Lymfo 200 ml, krásného andělíčka z šikovných rukou mé klientky a vánoční či relaxační svíčku.

 

Původní cena: 2440 Kč

Po slevě: 2140 Kč

 

 

 

 

3) SADA NETTOYANT GOMMANT MARIN + MARINE MASK

Nettoyant Gommant Marin je jemný pleťový peeling, který obsahuje jemné kulaté mikročástice pronikající do nejhlubších vrstev pleti.

Uvolňuje ucpané póry a odstraňuje nečistoty. Dokonale odlíčí, osvěží a tonizuje.

Díky lehké mořské vůni navodí i atmosféru relaxu a pohody.

 

Marine Mask je hedvábná maska s velmi příjemnou parfemací, která obsahuje velké množství aktivních látek získaných z mořských řas.

Právě v zimním období je pleť ochuzována o minerální látky, ty jsou zde velmi rychle doplňovány výtažky z lastur ústřic, a tak nedochází k demineralizaci pleti.  Navíc díky rostlinným výtažkům z vilínu, heřmánku a okurky pleť osvěží.

Je to luxusní výrobek, jehož výsledkem je pevná, jemná a vitální pleť.

Sada obsahuje: Nettoyant Gommant Marin 100 ml, Marine Mask 30 ml, krásného andělíčka z dílny mé klientky a něco na zahřátí.

 

Původní cena: 1830 Kč

Po slevě: 1580 Kč