CO UMÍ JEDNOTLIVÉ PŘÍPRAVKY?

Přípravky GERnétic jsou jedním slovem jedinečné. Poradí si s vráskami, zánětlivými projevy pokožky, výraznými póry, mastnou či suchou pletí, poruchami pigmentace a spoustou dalšího. A abyste v té velké škále produktů netápala, můžete se jednoduše začíst do následujících řádků a budete přesně vědět, který z těch jedinečných přípravků je pro Vás ten pravý!

 


 

SYNCHRO - regenerační a výživný noční krém

Neparfémovaný krém výrazně mastné konzistence vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Přestože se jedná o mastný krém, nezanechává pocit mastnoty a velmi dobře se vstřebává. Stimuluje obnovu buněk a vyživuje je.

 

IMMUNO - regenerační a protizánětlivá maska

Maska pro ošetření aknetické pleti určená k hloubkovému čištění i vypnutí a regeneraci ochablé pokožky. Obsahuje výtažky z rostliny Zeměžluč okolíkatá, která podporuje hojení pokožky.

Immuno v kombinaci se Synchrem pročišťuje pleť, řeší zánětlivé projevy na pokožce, zjemňuje pokožku s výraznými póry, regeneruje mastnou a smíšenou pleť a zatahuje jednotlivá zánětlivá místa (nanáší se lokálně).

 

NUCLEA - revitalizační a zklidňující krém

Vysoce účinný krém se zklidňujícími vlastnostmi vyvolává okamžitý pocit svěžesti a pohodlí. Má schopnost buněčné stimulace, stahuje póry a reguluje tvorbu kožního mazu.

Nuclea v kombinaci se Synchrem zklidňuje pleť při akné a řeší případné jizvičky, je vhodná jako denní regenerační krém pro zralou a stárnoucí pokožku, řeší poruchy pigmentace (ztráta pigmentu).

 

CYTOBI - revitalizační krém

Krém určený k hluboké regeneraci a revitalizaci pokožky. Zamezuje předčasnému stárnutí, dehydrataci a demineralizaci kůže. Vypíná jemné vrásky, vyživuje a zpevňuje pleť.

Cytobi je v kombinaci se Synchrem vhodné pro zralou, stárnoucí a velmi suchou pokožku, pro předčasně zestárlou pokožku po dlouhodobém slunění, pro unavenou demineralizovanou pleť, pro řešení ekzémů, jizviček, strií a popálenin.

 

MYO MYOSO - intenzivní vyhlazující krém

Krém s rychlým liftingovým efektem pro vyhlazení vrásek a prozáření povadlé pleti.

Myo Myoso je v kombinaci se Synchrem vhodný pro ranní lifting a projasnění pleti, pro ošetření očního okolí a jiných problémových míst a pro zlepšení stavu pleti před slavnostním nalíčením.

 

VASCO - speciální krém na křehké kapiláry

Vasco dodává cévním stěnám chybějící látky a posiluje jemné kapiláry. Pleť se postupně vyrovnává, žilky zesvětlávají a dále se nerozšiřují. Přípravek stimuluje krevní oběh a tím zajišťuje rovnoměrné prokrvení pokožky.

Vasco v kombinaci se Synchrem zklidňuje pleť, zvyšuje odolnost vůči vnějšímu prostředí, oživuje a omlazuje pleť, zlepšuje stav křehkých kapilár a popraskaných žilek, sjednocuje a barevně vyrovnává pokožku.