GERNÉTIC

V mém salónu pracuji zpravidla s přírodní kosmetikou značky GERnétic.

Společnost GERnétic vyvíjí a produkuje špičkovou francouzskou ošetřující kosmetiku určenou pro profesionální práci kosmetiček v salónu a následně pro každodenní domácí péči o pleť.

Kosmetika GERnétic zamezuje předčasnému stárnutí pokožky, ošetřuje tukové polštáře, celulitidu a otoky dolních končetin, zpevňuje a modeluje poprsí a dekolt, zeštíhluje a formuje postavu. Zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně, varixy a pigmentové skvrny.

Filozofie firmy GERnétic je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav organismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů. Zakladatelem společnosti GERnétic byl dr. Albert Laporte, francouzský biolog a lékař, který před více než čtyřiceti lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zaměřením na péči o pleť.

 

Více informací o produktech najdete na http://www.gernetic.cz/

 

 

A proč vyzkoušet právě přírodní kosmetiku GERnétic?

Nabízí špičkovou péči o celé tělo, obličej i poprsí.

Je kosmetickým koktejlem zdraví a krásy.

Ve svém pojetí neodděluje pokožku od těla. Pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organizmu.

Odstraňuje vnitřní příčiny problémů, neošetřuje pouze následky.

Stojí v čele kosmetického průmyslu díky používání biotechnologií, buněčné terapie, využíváním meridiánů a homeopatickému dávkování aktivních látek.

Dosahuje výborných výsledků nejen při každodenním ošetřování pleti, ale i při odstraňování vrásek, jizev, akné, celulitidy, strií, zeštíhlování, při zpevňování a regulaci velikoti poprsí, detoxikaci organizmu.

Napomáhá reaktivovat vlastní energii.

Pomáhá zpomalit stárnutí buněk.

Při výrobě prochází náročnou kontrolou i testy - garantuje kvalitu.

Nabízí vysokou profesionální péči o zákazníka.

Je kosmetikou, ke které se zákazníci neustále vracejí.